עציץ בפחית גינת תבלינים

עציץ ממותג שמהווה מתנה פרסומית מנצחת

עציץ בפחית גינת תבלינים NEG2349

עציץ בפחית הוא מתנה פרסומית נהדרת פחית שימורים עציץ בעלת ערך מוסף חשוב ומתגמל, בעוד שהעובדים או הלקוחות שלכם מגדלים בעצמם את ערכת התבלינים המצורפת בפחית, הלוגו והמיתוג שלכם מלווה אותם ומקשט את המשרד בו הוא נמצא לאורך זמן! אין מדובר במוצר חד פעמי שפותחים וזורקים אלה בעציץ דקורטיבי שעם מעט השקעה הופך לעציץ פורח ומרשים והכי חשוב שנושא את המיתוג האישי שלכם.

האם דרושה הדפסה / מיתוג לוגו *
0.00

פחית תבלינים ממותגת


עציץ בפחית הוא רעיון גאוני פרי המצאה ישראלית שמשלבת בין גידול צמחים חזקים וקלים לגידול לבין מיתוג אישי ופרסום אפקטיבי. אלפי לקוחות מרוצים וגינות תבלינים שפזורות בכל רחבי הארץ יכולים להעיד חד משמעית שאכן מדובר במתנה מנצחת שמשרתת את 2 הצדדים. גם אתכם כחברות ובעלי עסקים וגם את הלקוחות והעובדים שלכם.

גינת תבלינים - איך זה עובד? 

פחית עציץ מעוצבת היא מתנה נפלאה לכל אדם, עם מגוון זרעי תבלין לבחירה (בזיליקום, נענע, פטרוזיליה, עגבניות שרי, פלפלים ועוד) פרחים ועוד. בערכת הגידול של עציץ בפחית ממותגת תמצאו כל מה שצריך עבור ערכת שתילה וגידול, הפחית עצמה משמשת כאדנית עבור הצמח ובתוך המארז תמצאו שקית זרעים על פי הדגם הנבחר, כך שכל שעליכם לעשות הוא רק לפתוח את פחית השתילה, להוציא את שקית הזרעים (בהתאם לדגם הנבחר), ליצור גומות קטנות ברווחים ובעומק של 1 ס"מ, לזרוע, לכסות ולהשקות באהבה לתחילתה של תקופה פורחת ומרעננת.
רוב הזרעים מתחילים לנבוט לאחר תקופה של 4-7 ימים וכבר ניתן לראות ניצנים ראשונים של הצמח!


עציץ בפחית

פחית שימורים עציץ: מתנה שמסמלת התחדשות, הצלחה וברכה

מחפשים מתנה לעובדים? חגים ואירועים בישראל הם תקופה מעולה לנטיעות! מידי שנה ועם תחילית האביב עונת הפריחה בעיצומה ותחילת עונת החגים משגשגת ופורחת. יום העצמאות, חג פסח, חג שבועות, ראש השנה וחגים נוספים הם הזדמנות נפלאה לרענן ולהתרענן עם עציץ בפחית ממותגת של צמחי תבלין פורחים ומדליקים.

גינת תבליניםצמח בפחית הוא מתנה נפלאה לחגים. מתנה שמתאימה לעובדים מתנה ללקוחות ולכל חג. כי מי מאיתנו לא אוהב שהסביבה שלו תהיה פורחת, שמחה ורעננה.