עציץ בפחית - נבטים אורגניים

נבטוטים שכיף לאכול...

עציץ בפחית - נבטים אורגניים NEG5401

צמח בפחית נבטוטים אורגניים הוא מתנה מושלמת לעובדים וללקוחות! בערכה תוכלו לגדל עציץ תבלינים אישי ואכיל שיאפשר לשדרג כל סלט בארוחת הצהריים ויהווה מתנה מושלמת עם מיתוג אישי מלא של חברתכם.

האם דרושה הדפסה / מיתוג לוגו *
0.00

עציץ בפחית נבטוטים אורגניים הוא מתנה מיוחדת ומקורית שניתן לתת לכל אדם ולכל מטרה. עציץ בפחית כולל כל מה שצריך עבור תהליך הגידול, כאשר התוצאה המתקבלת היא פחית שימורים עציץ פורח וירוק עם תבלין אכיל לבחירה (נבטי רוקט / נבטי חרדל / נבטי צנונית / נבטי קייל / נבטי ברוקלי / ועוד... ) 

נבטים בפחית / נבטוטים בפחית מה זה בכלל?

ערכה לגידול נבטים בפחית היא למעשה בית גידול מושלם ואישי עבור העובדים והלקוחות שלכם. פחית הגידול ממותגת בעיצוב אישי על פי בחירתכם, כאשר בתוך הפחית תמצאו אדמה איכותית שמהווה בית גידול עבור הנבטים, ושקית נבטוטים אישית על פי הנבטים הנבחרים.
כל שיש לעשות הוא לפתוח את פחית הגידול, להוציא את שקית הנבטים האורגניים, לעשות חורים במשטח האדמה ולפזר את שקית הנבטים ולכסות. כעת מה שנותר הוא רק להשקות ולהמתין בסבלנות מספר ימים (3-7 ימים) להופעתם הראשונית של הנבטים שעומדים לצאת!

זרעים בפחית: מתנה בעלת ערך מוסף

נבטוטים בפחית היא מתנה בעלת ערך מוסף, מתנה שמשתפת את העובדים והלקוחות בתהליך הגידול ולכן גם נחשבת למתנה מוצלחת שלא נזרקת לפח אלה מוצגת בגאווה בשולחן במשרד או על אדן החלון, ערך מוסף נוסף, הוא הרעיון שניתן לקצוץ את הנבטים ולאכול אותם באופן ישיר או בהוספה לסלט או תבשיל! פשוט פחית עציץ מעוצבת שמתאימה לכל מטרה.

נבטים בפחית