פותחן יין חשמלי ממותג

1.. 2... 3... והפקק נפתח

פותחן יין חשמלי ממותג NEG3443

מחפשים מתנה לחג? מתנה מושלמת לכל חובב יין מושבע? מה בדבר סט פותחן יין חשמלי אשר יחלץ את פקק השעם בצורה נקייה וחלקה וללא מאמץ! פותחן יין חשמלי ממותג שמהווה מתנה יוקרתית ומרשימה שכל עובד או לקוח יוכלו להשתמש בגאווה בסעודת החג מול האורחים והמשפחה והכי חשוב עם לוגו החברה שלכם שימותג בצורה אלגנטית על גבי פותחן היין.

האם דרושה הדפסה / מיתוג לוגו *
0.00

למה צריך בכלל פותחן יין חשמלי ממותג?

הסיבות לשימוש בפותחן יין חשמלי על פני פותחן יין סטנדרטי הן ברורות ובכלל לא משאירות מקום לספק! כל מי שאי פעם כבר חווה והשתמש בפותחן שכזה, כבר יודע שפתיחת בקבוק יין הופכת להיות משימה קלה, מהירה ופשוטה. פותחן יין ידני מאלץ הפעלת כוח ולרוב פוגם בפקק השעם שמתפורר בתוך בקבוק היין ופוגם במראה ואפילו בטעם היין. פותחן יין חשמלי ממותג עובד על סוללות ומצריך רק הלבשה על ראש בקבוק היין ולחיצה על לחצן ההפעלה! ככה פשוט ככה קל. ראש ההברגה מסתובב ונכנס בקלות לתוך פקק השעם ומוציא את פקק השעם תוך מספר שניות בודדות. 

מתנה לחג: פותחן יין חשמלי

פותחן יין חשמלי הוא מתנה יוקרתית ומרשימה, מתנה שכל עובד ועובדת ישמחו לקבל בחג! את המתנה יוכלו העובדים והלקוחות לפתוח בערב החג ולהשתמש מול כל אורחי הסעודה, תוך כדי הצגת לוגו החברה שלכם והמיתוג המנצח שהופך את המתנה לכל כך מושלמת וחגיגית שמתאימה במיוחד כמתנה לחג הפסח ומתנה לראש השנה.

סט מושלם לפתיחת בקבוק יין

בסט תקבלו פותחן יין חשמלי מהודר בעל מראה יוקרתי במיוחד. פותחן שיאפשר לפתוח כל בקבוק יין בקלות ובמהירות ומעמד פלסטיק תואם אשר משמש בין היתר גם כסכין חיתוך עבור נייר הלומיניום שמקיף את בקבוק היין, כך שבמקום שתשתמשו בסכין או בכל כלי חד אחר בשביל להסיר את נייר האלומיניום, כך שתצטרכו לעשות הוא רק להושיב את מעמד פותחן היין על גבי ראש הבקבוק ולסובב שמאלה או ימינה, סכין פנימית שממוקמת בחלקו הפנימי של המעמד תחתוך באלגנטיות את נייר האלומיניום ותכין את הבקבוק לשלב הסופי של פתיחת היין.


  • פותחן יין חשמלי ממותג
  • מיתוג לוגו בשטח גדול ורחב
  • מתנה יוקרתית ומרשימה
  • סט שכולל מעמד + פותחן יין חשמלי
  • מעמד היין משמש גם כסכין חיתוך מוגנת לנייר האלומיניום שבראש הבקבוק
  • מתנה לחג | מתנה לראש השנה לעובדים | מתנות לפסח לעובדים

המחיר הכי זול בארץ בהתחייבות! קבלו עכשיו הצעת מחיר משתלמת במיוחד