מארז 5 חלקים ליין בקופסת עץ שעם

מתנה לעובדים לחג במראה יוקרתי במיוחד

מארז 5 חלקים ליין בקופסת עץ שעם ZTG6792

מארז יוקרתי ומרשים שמאגד בתוכו 5 אביזרים מושלמים לפתיחה והגשה של בקבוק יין. אחת המתנות המרשימות והיוקרתיות שניתן לתת לעובדים וללקוחות. מתנה שמתחברת לעולם יוקרתי ומרשים - עולם היין.

האם דרושה הדפסה / מיתוג לוגו *
0.00

מארז אביזרי יין מושלם במארז יוקרתי עשוי שעם למראה מקורי ומיוחד בעל ניחוח מהפנט שילהיב כל חובב יין. מראה מארז סט אביזרים ליין זה מעוצב בקווים מינימליסטיים ובעל מראה יוקרתי ומרשים, כולל סגירה מגנטית שמוסיפה ליוקרה של כלל המארז.

סט אביזרי יין ללקוחות

סט אביזרי יין במארז שעם דקורטיבי זה כולל כל מה שצריך עבור פתיחה ומזיגה של בקבוק יין. מתנה יוקרתית ללקוחות ומתנה מרשימה לעובדים. במארז 5 אביזרים איכותיים שישמחו כל חובב יין:

 1. פותחן יין
  פותחן ידני שלרוב מוכר בשם "פותחן מלצרים" (פותחן מהיר שתמיד נמצא בכיס של כל מלצר שעבר הכשרה בהגשה ופתיחת בקבוק יין), או "פותחן תוכי" - שקיבל את שמו עקב הדמיון לפרצופו של ציפור התוכי. בפותחן תוכלו למצוא סכין חיתוך מתקפלת עבור הסרת נייר האלומיניום, פותחן סליל להברגה בפקק השעם, ומקור תוכי לפתיחה קלה ומהירה.
 2. מד חום לבדיקת טמפרטורת היין 
  מאפשר הגשת יין בטמפרטורה הנכונה והמומלצת לחיזוק טעמו והדגשת האיכות. 
 3. חבק אלומיניום
  חבק שמתלבש על ראש בקבוק היין ומאפשר ספיגה מהירה של טיפות יין, ומניעת לכלוך או טפטוף.
 4. משפך מזיגה מקצועי ליין
  משפך אוניברסלי שמתלבש על פיית בקבוק היין ומאפשר חדרור של היין ופתיחת הארומה של היין כבר בשלב המזיגה! מקצר את זמן ההמתנה לפני הלגימה הראשונה.
 5. פקק אטימה בגימור ניקל יוקרתי 
  מאפשר אטימה מוחלטת של בקבוק היין ושמירה על איכות היין. עם בעבר הסתפקו בהחזרת פקק השעם שהתפורר ופגם בכמות היין שנותרה, אז פקק יין מתכתי זה יאפשר אטימה מושלמת ומראה יוקרתי לכל בקבוק יין.

 • סט אביזרים ליין 
 • מארז יוקרתי עשוי שעם 
 • סגירה מגנטית
 • 5 אביזרים איכותיים ליין (פותחן מלצרים / מד חום ליין / חבק לבקבוק יין / משפך מזיגה / פקק אטימה לבקבוק יין)
 • מתנה מושלמת שניתנת להגשה בפני עצמה או בליווי בקבוק יין
 • מתנה לעובדים לחג | מתנה ללקוחות לראש השנה

מידות: אורך 15.5 ס"מ, רוחב 10.5 ס"מ, גובה 6 ס"מ