מיתוג

הדפסת לוגו חברה

מיתוג לוגו חברה הוא תהליך בו חברה משווקת ובונה תפיסה מסוימת של המותג בקרב צרכנים, לקוחות ועובדים. המעגלים מתחילים מהמעגל הפנימי ביותר שהוא כמובן עובדי החברה עצמה ועד מעגלים חיצוניים כגון לקוחות ישירים, צרכנים ולקוחות פוטנציאלים שזה עתה פגשו את שם המוצג שלכם. אנו תמיד ממליצים למתג את לוגו החברה על מוצרים ומתנות שמעניקות ערך מוסף ותועלת מעבר רק למחיר ועמידה בתקציב, וככלל: ככל שהמוצר הנבחר הוא ממוקד מטרה וממוקד קהל יעד כך השימוש של המתנה תהיה אפקטיבית יותר והלוגו שלכם יוכל ללוות את המוצר לאורך שנים.

עם התפתחות הטכנולוגיה וגדילה במגוון המתנות והגאדג'טים שניתן למתג, כך גם גדלה האפשרות למיתוג לוגו חברה על מוצרים. על מנת לעשות סדר באפשרויות המיתוג השונות כתבנו עבורכם את האפשרויות המובילות והמתקדמות ביותר להדפסת לוגו חברה על מגוון המוצרים. כל האפשרויות הן טובות ואיכותיות כאשר ההבדל העיקרי הוא שיטת המיתוג על פי החומר או צורת המוצר הנבחר.

מיתוג לוגו מהיר לכל מוצר אפשרי

הדפסת מדבקות היא השיטה שמאפשר מיתוג מידי ומהיר כמעט של כל מוצר אפשרי בכל מיקום אפשרי. ניתן להדפיס את לוגו החברה על מדבקה שקופה, שאותה ניתן להדביק בחום כמעט על כל מוצר אפשרי. התוצאה: מיתוג לוגו מהיר ואיכותי שלא מתקלף והצבע נשאר אמיתי לאורך שנים. החיסרון הגדול של מיתוג מדבקה הוא היכולת להוריד את המדבקה באמצעות חומרים מיוחדים או באמצעות גירוד. מה שמשאיר את המוצר ללא מיתוג...