מיתוג

הדפסת לוגו חברה

מיתוג לוגו חברה הוא תהליך בו חברה משווקת ובונה תפיסה מסוימת של המותג בקרב צרכנים, לקוחות ועובדים. המעגלים מתחילים מהמעגל הפנימי ביותר שהוא כמובן עובדי החברה עצמה ועד מעגלים חיצוניים כגון לקוחות ישירים, צרכנים ולקוחות פוטנציאלים שזה עתה פגשו את שם המוצג שלכם. אנו תמיד ממליצים למתג את לוגו החברה על מוצרים ומתנות שמעניקות ערך מוסף ותועלת מעבר רק למחיר ועמידה בתקציב, וככלל: ככל שהמוצר הנבחר הוא ממוקד מטרה וממוקד קהל יעד כך השימוש של המתנה תהיה אפקטיבית יותר והלוגו שלכם יוכל ללוות את המוצר לאורך שנים.

עם התפתחות הטכנולוגיה וגדילה במגוון המתנות והגאדג'טים שניתן למתג, כך גם גדלה האפשרות למיתוג לוגו חברה על מוצרים. על מנת לעשות סדר באפשרויות המיתוג השונות כתבנו עבורכם את האפשרויות המובילות והמתקדמות ביותר להדפסת לוגו חברה על מגוון המוצרים. כל האפשרויות הן טובות ואיכותיות כאשר ההבדל העיקרי הוא שיטת המיתוג על פי החומר או צורת המוצר הנבחר.

הטבעת לוגו באמצעות טכנולוגיית חום

חריטת לייזר
חריטת לייזר הוא תהליך מיתוג יעיל, שמאפשר לחרוט או לצרוב את לוגו החברה, ביטוי או תמונה על גבי מוצרים בעלי חומר קשיח, כגון עץ, זכוכית, מתכת ועוד. אופן החריטה מתבצע באמצעות ראש לייזר שמנוהל באמצעות מחשב שמדריך את ראש הצריבה. לרוב ולא כפי שנוטים לחשוב, ברוב המקרים מיתוג בלייזר לא מספיק לבדו שכן הוא יוצר מקום שקוע בצורת לוגו החברה, שלא תמיד נראה לעין ולכן ברוב המקרים משתמשים בצורה נוספת ומשלימה שכוללת מילוי של צבע במקום השקוע ובכך מתקבל לוגו ברור ומושקע שלא ניתן לביטול או מחיקה.

הטבעת לוגו במכבש חום
שיטה נוספת שקשורה לתחום החריטה וההטבעה היא הטבעת חום על גבי משטחים חלקים כגון מחברות נייר או קרטון, מוצרי עור, ארנקים, חגורות, מכתביות ועוד... בשיטה זו מורד מכבש חום שכולל את לוגו החברה ומטביעה בלחיצה את הלוגו על פני המוצר.

Logo printing on plastic by fiber laser marker