מיתוג

הדפסת לוגו חברה

מיתוג לוגו חברה הוא תהליך בו חברה משווקת ובונה תפיסה מסוימת של המותג בקרב צרכנים, לקוחות ועובדים. המעגלים מתחילים מהמעגל הפנימי ביותר שהוא כמובן עובדי החברה עצמה ועד מעגלים חיצוניים כגון לקוחות ישירים, צרכנים ולקוחות פוטנציאלים שזה עתה פגשו את שם המוצג שלכם. אנו תמיד ממליצים למתג את לוגו החברה על מוצרים ומתנות שמעניקות ערך מוסף ותועלת מעבר רק למחיר ועמידה בתקציב, וככלל: ככל שהמוצר הנבחר הוא ממוקד מטרה וממוקד קהל יעד כך השימוש של המתנה תהיה אפקטיבית יותר והלוגו שלכם יוכל ללוות את המוצר לאורך שנים.

עם התפתחות הטכנולוגיה וגדילה במגוון המתנות והגאדג'טים שניתן למתג, כך גם גדלה האפשרות למיתוג לוגו חברה על מוצרים. על מנת לעשות סדר באפשרויות המיתוג השונות כתבנו עבורכם את האפשרויות המובילות והמתקדמות ביותר להדפסת לוגו חברה על מגוון המוצרים. כל האפשרויות הן טובות ואיכותיות כאשר ההבדל העיקרי הוא שיטת המיתוג על פי החומר או צורת המוצר הנבחר.

שיטת הדפוס הקדומה ביותר

דפוס משי על מוצרים הוא השיטה הקדומה והוותיקה ביותר בתחום מיתוג מוצרים והדפסות לוגו. השיטה הומצאה בסין כאשר פטנט הדפוס הוא למעשה לוח משי מתוח על גבי מסגרת כאשר על בד המשי מורכבת מסיכה שאוטמת את מעבר הצבע למעט המיקום בו נמצא איור הלוגו ובכך למעשה מתקבלת גלופה שמאפשר מעבר צבע רק במיקום המתאים.

כיום, דפוס משי שעדין נקרא על שם הפנטנט הקדום בכלל לא מודפס על גבי משי, אלה על גבי בדים סינטטים או בדים מסוג פוליאסטר ואת המסכה מחליף פילם רגיש לאור שמתקשה באופן אוטומטי וחוסם מעבר של צבע למעט במיקום בו נמצאת הגרפיקה של הלוגו המודפס! דפוס משי נחשב לשיטה המהירה והאפקטיבית ביותר להדפסה, ניתן למתג איתה במהירות הרבה ביותר תוך כדי חיסכון משמעותי בעליות שכן כל הליך המיתוג נעשה באופן ידני וללא התערבות של מכונות. יחד עם זאת החיסרון הגדול ביותר של דפוס משי, הוא היכולת שלו להדפיס רק על מוצרי שטוחים, הדפסה על דיסק או קי, הדפסה על עטים, הדפסה על מחברות ועוד מוצרים שעלי מרקם חלק ושטוח.